Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kreacje na sylwestra XXL 2018

Kreacje wieczorowe dla puszystych pań

Niech żyje bal! No właśnie, bal. Na taką okazję KONIECZNIE MUSISZ WYGLĄDAĆ WYJĄTKOWO PIĘKNIE. Nie ma żadnego problemu – wszystkie inne imprezowiczki muszą pozielenieć z zazdrości, taka gala to w końcu nie byle co.

No i pierwsze i najważniejsze zagadnienie: sukienka. Długa czy krótka? To zależy. Jeśli impreza jest bardzo kameralna, to trochę głupio paradować w mini, podczas gdy wszystkie inne kobiety noszą suknie wieczorowe, więc warto rozpytać, albo uważnie przyjrzeć się zaproszeniu. Oficjalnie? – to suknia wieczorowa. Do ziemi, prosta, puszczona wzdłuż ciała – to sprawi, że wydasz się wyższa, może być z wyciętym dekoltem i bez pleców, ale ze smakiem, ze smakiem… Ładnie ci będzie w ciemnych kolorach: fiolet, butelkowa zieleń, kobalt, burgund, czerń…

Jeśli to raczej impreza ze znajomymi, a chcesz po prostu pokazać nogi, to masz dwie opcje: moja pupilka mała czarna, pasująca absolutnie do wszystkiego i na każdą okazję, albo…  coś zupełnie innego. Coś innego: a) dobrze żeby miało dekolt zakładany, albo w szpic, bo taki podkreśli twój atut, jakim jest biust, b) najlepiej żeby miało podwyższony stan, albo było wiązane pod biustem. A jakby już miało ten podwyższony stan, to może mogłoby być sukienką ołówkową? Wtedy możesz zastosować pewien fajny pomysł: wybierz sukienkę z ciemnego materiału, np. czarną, z jasnym pionowym pasem materiału pośrodku- taka kreacja optycznie ujmie ci kilogramów, podkreśli linię talii, biustu, bioder… jednym słowem: taki wybór przyniesie ci same korzyści!

Zabłyśnij! Nie bój się cekinów czy błyszczących tkanin, możesz sobie na to pozwolić w takim dniu, chyba, że chcesz wyglądać skromniej. Ale też do prostej sukienki koktajlowej możesz dobrać błyszczące duże kolczyki, wisior czy bransolety. Tylko pamiętaj: nie mieszaj wszystkiego- jeżeli ubierasz błyszczącą sukienkę, daruj sobie ciężką, świecącą biżuterię, nie chcesz przecież wyglądać jak choinka na Boże Narodzenie. Pamiętaj: prosta sukienka = błyszczące dodatki (kolczyki, broszki, szale, torebki, buty), świecąca sukienka= proste, najlepiej czarne buty.

No, to teraz co? Teraz wycieczka na zakupy, a potem zabawa do białego rana. Aha, z tego wszystkiego byłabym zapomniała: obowiązkowo szpilki- możesz ściągnąć tylko w wypadku jeśli nie zamierzasz schodzić z parkietu przez całą noc.

Dobrej zabawy!!