Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ciepłe sukienki dla puszystych 2018

Dzianinowe i wełniane na jesień i zimę

Hu! hu! ha!, hu! hu! ha!, idzie zima zła! Wcale nie musi być taka zła, bo jeżeli myślisz, że w związku z nastaniem chłodniejszej pory roku, czasu deszczów, wiatrów, a potem śniegów musisz ubierać się od stóp do głów i starannie zakrywać każdy centymetr kwadratowy swojego ciała, to w tej chwili cię uświadamiam – NIE MUSISZ!

Możesz ubierać się w sukienki nawet w taki chłodny czas. Oczywiście nie będą to cieniutkie i zwiewne kreacje „mgiełki”– te muszą poczekać na swoją kolej w szafie. Na okres jesienno – zimowy przeznaczone są sukienki z nieco grubszego materiału – z wełny i dzianiny. Zastosowanie tych właśnie tkanin sprawi, że wcale nie będziesz musiała marznąć, nosząc je w deszczową i zimną porę.

Wełniane i dzianinowe sukienki świetnie się będą prezentować z grubymi rajstopami – możesz postawić na klasykę i założyć czarne, ale możesz także zaszaleć i założyć rajstopy czerwone, pomarańczowe albo fioletowe na jesieni – fajnie będziesz się komponować z otoczeniem. W zimie masz już wolną rękę – im bardziej kolorowo, tym lepiej, trzeba w końcu ożywić trochę szaro-białą monotonną przestrzeń.

Jeśli jesteś zmarzluchem wybierz fason z golfem zrobiony z grubych splotów – taką sukienką możesz się otulić jak wielkim swetrem. Bardziej elegancka będzie wersja z rękawem 1/4 i bluzką z długim rękawem i golfem pod spodem – ta może już być cienka. Porada- to połączenie będzie dobrze wyglądało, kiedy sukienka będzie jaśniejsza, np. niebieska, a golfik ciemniejszy, np. granatowy- bardziej stylowo.

Do takiej dzianinowej czy wełnianej sukienki możesz dopiąć broszkę, to trochę ożywi prostą kreację.

Ubierz jeszcze wysokie kozaki i grubszy płaszcz i możesz maszerować bez obaw o to, że zmarzniesz, za to pewna, że ładnie wyglądasz i dobrze się prezentujesz, bo noszenie sukienki ci służy. Nie dziw się temu co tu piszę! My kobiety, zdaniem większości panów najlepiej prezentujemy się w sukienkach. No, chyba że ankietowani mieli do wyboru jeszcze inną odpowiedź. Jeśli nie wiesz jaką, zapytaj swojego mężczyzny, ewentualnie: jakiegokolwiek faceta, na pewno będzie wiedział.