Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienki do ziemi dla puszystych 2018

Długie sukienki w różnych kolorach

Długa sukienka/ suknia to kwintesencja kobiecości. Wystarczy zrobić wgląd w historię tego stroju – z kanonu mody wyszedł dopiero po wielkiej rewolucji w XX wieku, tej samej, której zawdzięczamy wynalazek Coco Chanel.

Lecz nawet po wyjściu spódnic do ziemi z użytku codziennego,  długa suknia wciąż pozostała, i nadal pozostaje, najbardziej eleganckim kobiecym strojem. Klasycznie jest zakładana na romantyczne śluby czy wystawne bankiety. Obecnie jednak długa suknia wcale nie musi się kojarzyć z salą balową, bo stała się powszechnym i popularnym strojem na lato.

Kolory twojej kreacji także są zależne od okazji, na którą ją włożysz. Wiadomo, na ślub biała- symbolizuje czystość i niewinność. Jednak ostatnimi czasy w kwestii sukni ślubnej pozwolono sobie na pewne odejście od tradycji i pokuszono się o modyfikacje i ulepszenia, i klasyczną biel przyozdabia się niekiedy wstawkami, naszywkami, kwiatami, guzikami itd. w innym kolorze, np.: czerwonym, liljowym, niebieskim czy zielonym. Trendy jest także suknia w stylu vintage: kremowa, albo perłowa.

Suknia wieczorowa powinna  być jednokolorowa, barwa wybrana z klasycznej palety: czerwona, granatowa, czarna, ciemno zielona, fioletowa, ewentualnie połączenie kolorów, najlepiej czerni z którymś z powyższych. To jest najbezpieczniejsze wyjście, ciemne kolory zawsze są eleganckie, więc zawsze trafisz.

Jeśli chodzi zaś o długie sukienki na lato, tutaj masz właściwie wolną rękę, im bardziej kolorowo, tym lepiej. Nie bój się kwiatowych nadruków i wzorów etno. Jest to strój całkowicie nieoficjalny, więc nie musisz się obawiać, że wzór nie będzie pasował. Możesz oczywiście postawić na jednokolorową kreację, albo zrobioną z, szalenie popularnego ostatnio materiału- dżinsu.

Długa sukienka pomoże ci poczuć się wytwornie i elegancko, dodatkowo ukryje zbyt masywne uda czy niezbyt zgrabne nogi. Wydaje się być zabytkiem mody, a tymczasem okazuje się zawsze użyteczna.